*Administrativní pracovník/ce

  • Křižanov

Pracovní místo ( *Administrativní pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
o praxi na pozici účetní výhodou
o znalost podvojného účetnictví podmínkou
o znalost IT Helios Orange výhodou
o znalost závěrkových operací až po daňové přiznání výhodou
o znalost českých účetních standardů, praktickou znalost účetnictví
o pečlivost, přesnost, odpovědnost, flexibilitu, týmovou spolupráci, loajalitu
Náplň práce:
o komplexní vedení a zpracování účetnictví (banka, pokladna, přijaté a vydané faktury, interní doklady, majetek, cestovní náhrady, atd.)
o příprava reportů
o zpracování školení, BOZP, revize
o řešení škodných událostí
Nabízíme:
o zázemí stabilní a perspektivní společnosti, sídlo firmy Křižanov okr. Žďár nad Sáz.
o práci v moderním prostředí
o samostatnou a zodpovědnou pozici na hlavní pracovní poměr
o zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování
o odborné kurzy a školení
Typ úvazku: Plný úvazek
Město: Křižanov
Strukturovaný CV a motivační dopis posílejte na uctarna@vvsklo.cz heslo uctarna
Volné místo *administrativní pracovník/ce pro lokalitu Křižanov.