ŘIDIČ, ZÁVOZNÍK

  • Liberec

Pracovní místo ( ŘIDIČ, ZÁVOZNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
ŘP sk. C, profesní průkaz, psychotesty, zdravotní způsobilost, spolehlivost, dochvilnost.
Výhodou: zájem o kulturu, praxe v řízení a drobných opravách/údržbě motorových vozidel.
Náplň práce: každodenní navážení, nakládání a vykládání dekorací, rekvizit a kostýmů;
Doprava dekorací na zájezdová představení;
Drobné opravy a údržba vozového parku; údržba skladu dekorací.
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění.
Platové podmínky od 16.000,-Kč do 21.000,-Kč dle dosažené praxe a splnění kvalifikačních předpokladů vzdělání. Po zapracování možnost osobního ohodnocení.
V případě zájmu zašlete profesní životopis včetně případných referencí z předchozích zaměstnání
do 3. září 2019 na adresu pospisilova@saldovo-divadlo.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo řidič, závozník pro lokalitu Liberec.