Obsluha konvenční frézy (kromě frézování dřeva)

  • Brno

Pracovní místo ( Obsluha konvenční frézy (kromě frézování dřeva) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OBSLUHA PORTÁLOVÉ FRÉZKY

Požadujeme:
- SOU/SŠ technického směru
- Znalost řídícího systému Sinumeric výhodou
- Ochota pracovat ve 3 směnném provozu
- Min. 2 roky praxe na CNC obráběcích strojích
- Manuální zručnost, loajalita, samostatnost

Náplň práce:
- Obsluha a samostatné seřizování CNC strojů
- Kusová výroba velkých dílců
- Aktivní spolupráce s ostatními útvary společnosti

Výhody:
- Možnost profesního růstu ve stabilní mezinárodní firmě
- Zajímavé platové ohodnocení
- Stravování, stravenky
- 5 týdnů dovolené

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz, popř. na poštovní adresu Ekol Energo, Křenová 65, 602 00 Brno
Volné místo obsluha konvenční frézy (kromě frézování dřeva) pro lokalitu Brno.