Technolog senior

  • Čáslav

Pracovní místo ( Technolog senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ROZŠIŘUJEME TÝM!!!
Hledáme nové kolegy na pozici TECHNOLOG SENIOR, kteří by posílili náš tým technologů.
Klíčové aktivity:
· samostatně řídí projekty (poptávkové řízení, návrh technologií, komunikace s dodavateli…)
· spolupráce s ostatními odděleními napříč firmou
Požadovaný profil:
· SŠ/VŠ vzdělání technického směru
· znalost technologických postupů a technické dokumentace
· zkušenosti s navrhováním automatizací (robotizace, lineární podavače paletizace atd.)
· znalost programování ISO kód
· znalosti řídících systémů Siemens (FANUC, HAIDENHEIN, MAZATROL atd. výhodou)
· uživatelská znalost CAD+CAM
· znalost postupů při vzorkování nové výroby PPAP
· min. 3 roky praxe na obdobné pozici v automotive
· komunikativní znalost AJ minimálně na úrovni B1, NJ výhodou
· dobré komunikační dovednosti ve vztahu k zákazníkovi, dodavateli technologií
· samostatnost, zodpovědnost za svěřený projekt jak po stránce technické, tak i termínové
Nabízíme:
· práci s nejmodernějšími technologiemi v příjemném prostředí
· pět týdnů dovolené
· dotované závodní stravování
· benefitní cafeteria 4000,-/rok
· placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
· interní akce
· příspěvek na dětský letní tábor 1500,-/dítě
· odměna za doporučení nového zaměstnance až 10000,-Kč
. ubytování
Volné místo technolog senior pro lokalitu Čáslav.