Personalista Set of Values - firemní kultura

  • Mladá Boleslav

Pracovní náplň

- Odborné zajištění a vypracovávání koncepcí aktivit na podporu firemní kultury ve Škoda Auto v rámci strategie 2025
- Příprava koncepce komunikace Zásad koncernu VW, obsahové příspěvky pro pravidelnou komunikaci Zásad koncernu VW a dalších kulturních témat (včetně marketingu, videoprodukce, článků)
- Zajištění vhodných aktivit v dceřiných společnostech Škoda Auto včetně komunikace
- Dokumentace, reporting kulturních aktivit
Metodické řízení, koordinace a realizace svěřených projektů v oblasti firemní kultury
Požadujeme VŠ vzdělání, AJ nebo NJ - hovorová úroveň.
Volné místo personalista set of values - firemní kultura pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadujeme

Angličtina Aktivní - hovorová znalost nebo, Němčina Aktivní - hovorová znalost

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 10. 2019
Směnovost: Pružná pracovní doba