Řešitel výzkumného projektu, chemický technolog

  • Brno

Pracovní místo ( Řešitel výzkumného projektu, chemický technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme člověka pro vedení projektu se zaměřením na technologie na čištění odpadních vod.
Co očekáváme
Vzdělání chemické s technologickým zaměřením na danou problematiku.
Pozitivní přístup a ochotu se dále vzdělávat a tvořit nové nápady, inovovat.
Ochotu převzít odpovědnost za daný projekt a výstupy.
Umět komunikovat a vysvětlovat, konstruktivně řešit a reagovat na problémy

Co nabízíme
Zajímavou, kreativní práci, práci v pohodovém kolektivu, účast na společných firemních akcích
Spolupráci s předními českými i zahraničními výzkumnými pracovišti
Možnost prezentovat své poznatky a novinky na zahraničních konferencích
Možnosti profesního růstu, další vzdělávání
Příjemné pracovní prostředí a podmínky pro práci (nová budova, laboratoř, dílna)
Práci na plný úvazek (3 měsíce zkušební doba, po roce práce na dobu neurčitou)

Nástup co nejdříve.
Volné místo řešitel výzkumného projektu, chemický technolog pro lokalitu Brno.