Technik zákaznické kvality

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( Technik zákaznické kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je zajištění kvality svěřených produktů v předsériové a sériové fázi. Dále komunikace se zákazníky, řízení reklamací a nápravných opatření, vyhodnocování ukazatelů kvality.

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání technického směru (ukončené maturitou)
• základní znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
• znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
• MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
• komunikativnost, pečlivost, samostatnost, technické myšlení, aktivní přístup k řešení problémů
• dobré vyjednávací a organizační schopnosti
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• výborný kolektiv a příjemné pracovní prostředí
• mzdu od 30 000 Kč, dále dle znalostí a zkušeností
• balíček zaměstnaneckých benefitů (obědy, dovolená navíc, odměna za odpracovaná léta u společnosti, …)
• zajištění dlouhodobého firemního vzdělávání
• možnost osobního a profesního růstu

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu a.trcka@nsesolutions.cz nebo zavolejte na tel. číslo 774 487 700.
Volné místo technik zákaznické kvality pro lokalitu Jindřichův Hradec.