ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 1 roku s reálným předpokladem prodloužení smlouvy, nástup nejdéle 1.10.2019
- Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou technického směru nebo vyučen, platnou vyhlášku 50/78 Sb., §6, praxi nejméně 3 roky, řidičský průkaz skupiny B, znalost práce na PC
- Náplň práce: provádění instalací a zapojování elektrospotřebičů, přezkušování elektrické instalace, odstraňování závad v elektroinstalaci, drobné údržbářské práce, stěhování - - Osvědčení k obsluze tlakových nádob výhodou, Osvědčení k obsluze plynových zařízení výhodou
- Nabízíme: zaměstnání ve vysoce prestižní instituci, odpovídající finanční ohodnocení
systém zaměstnaneckých výhod a benefitů (např. příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, systém slev pro zaměstnance UK u externích subjektů
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, kontaktní osoba: Desenský Aleš, tel.: 495 816 300
- Přihlášky se strukturovaným životopisem se zaměřením na uvedené požadavky a souhlasem se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení zasílejte na adresu:
Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové
Romana Chalupová - personální referent
Šimkova 870
500 03 Hradec Králové
Uchazeči, kteří budou nejlépe vyhovovat zadaným požadavkům, budou přizváni k osobnímu jednání.
Volné místo elektrikář / elektrikářka pro lokalitu Hradec Králové.