SKLADNÍK/CE

  • Liberec

Pracovní místo ( SKLADNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost: UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o.
Název pracovní pozice: Skladník
Místo výkonu práce: Partyzánská, Liberec
Útvar/oddělení: Logistika/sklad

Kdo jsme:
Světový lídr ve výrobě jedinečných technologických zařízení pro polovodičový průmysl.

Co nabízíme:
- Nepřetržitý provoz (PO-NE). Krátký/dlouhý týden, denní směny 12 hodin.
-Profesní vzdělávací programy, školení.
-Práce v čistém prostředí.
-Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou,firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).

Pracovní náplň skladníka
-Provádí a zajišťuje systémový i fyzický příjem a výdej materiálu dle dodacích listů v IS Helios.
-Vystavuje reklamace pro dodavatele.
-Přebírá a kontroluje materiál od dopravců.
-Provádí namátkové denní inventury skladu.
-Dodržuje BOZP a metodiku 6S.

Kvalifikační předpoklady pro nástup:
-Vzdělání: vyučen
Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky/skladu
-IT dovednosti: uživatelsky PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost IS HELIOS, SAP výhodou.
-Osobnostní předpoklady: komunikativní povaha, aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování, analytické myšlení, důslednost, zodpovědnost.
-VZV výhodou
-Řidičský průkaz ,,B“ podmínkou.
Možnost nástupu: ihned, dle dohody.
Volné místo skladník/ce pro lokalitu Liberec.