vychovatel/ka - speciální pedagog do výtvarného centra

  • Brno

Pracovní místo ( vychovatel/ka - speciální pedagog do výtvarného centra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pracovní pozice:
Vedení výtvarných volnočasových aktivit uživatelů Centra Kociánka. Práce s jednotlivci či malými skupinami dětí i dospělých, s kombinovaným, tělesným či mentálním postižením a osobami s PAS. Seznamování uživatelů s různými výtvarnými technikami, vymýšlení, jak je co nejvíce zapojit do výtvarných činností. Důležitá je schopnost přizpůsobovat výtvarné techniky možnostem uživatelů.
Vzhledem k tomu, že se jedná o úvazek ve výši 0,6, je pozice vhodná i pro maminky s malými dětmi, protože velká část práce probíhá dopoledne či v brzkých odpoledních hodinách.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání pedagogické (speciální pedagog)
- zkušenost s výtvarnými a ručními pracemi, arteterapií, výtvarnými metodami, speciálními metodami rozvoje
- kreativita, příjemné vystupování, trpělivost a samostatnost
- ochota se učit a aktivně vymýšlet nové možnosti aktivizace uživatelů
- výhodou je praxe s handicapovanými
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu, možnost a podporu dalšího vzdělávání a seberozvoje
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, sauna, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou aj.)
- 8 týdnů dovolené
- 3 sick days ročně
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- dotované obědy ve stravovacím zařízení organizace
Volné místo vychovatel/ka - speciální pedagog do výtvarného centra pro lokalitu Brno.