Obsluha CNC - frézař

  • Brno

Pracovní místo ( Obsluha CNC - frézař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt e-mailem: info@vmautomatizace.cz
Společnost VMAutomatizace s.r.o. rozšiřuje svou partu o: CNC frézaře.
Naši hlavnou činností je, zakázková výroba jednoúčelových strojů a zařízení, průmyslové automatizace a robotizace.
Hledáme:
Zkušeného borce - samostatně pracujícího frézaře v KUSOVÉ výrobě
Technickou odbornost a dobré čtení a orientaci ve výkresové dokumentaci
Fachmana - nadšence do práce s CNC frézkou ( Hass, Fanuc)
Zkušenost s CAM výhodou (ne podmínkou)
Co Vás čeká a (ne) mine:
Zajímavé a různorodé projekty
Kusová výroba menších dílů
Pohodový tým. U nás se vždy domluvíme!
Možnost i na DPP
Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení s bonusy dle Vašich schopností.
Čisté prostředí a férový přístup.
Malý pracovní kolektiv.
Pružná pracovní doba dle dohody.
Možnost pracovat ve zkušeném týmu.
Možný nástup ihned.
Volné místo obsluha cnc - frézař pro lokalitu Brno.