MANAŽER / MANAŽERKA KVALITY

  • Jičín

Pracovní místo ( MANAŽER / MANAŽERKA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MANAŽER / MANAŽERKA KVALITY- pracoviště Jičín.
Kontakt: e-mail: prace@masojicin.cz
Základní požadavky na uchazeče:
dokončené min. středoškolské vzdělání potravinářské, veterinární, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni, ŘP sk B, praxe na obdobné pracovní pozici, samostatnost, schopnost rozhodovat a reagovat na změny, schopnost připravování dokumentace (postupů) v technicko-technologické oblasti, zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, znalost práce na PC (MS Office), trestní bezúhonnost, spolehlivost.
Charakteristika činnosti:
vypracování strategií pro oddělení kvality, vytváření prostředí podporujícího zvyšování povědomí o kvalitě ve firmě, provádění školení, dohled nad správností probíhajících výrobních procesů, dohled na kvalitu surovin, polotovarů, hotových výrobků a obalů, aktualizace dokumentace systému kvality, aktivní účast v interních auditech pro systém zabezpečování kvality, v auditech pro dodavatele, auditech pro zákazníky a autorizované externí jednotky, znalost procesů ve výrobě potravinářských výrobků, systému HACCP a ISO, aktuálních předpisů legislativy v souladu s právem EU v oblasti potravin.
Nabízíme:
zaměstnanecká karta s finančním bonusem a slevou na nákup firemních výrobků, příspěvek zaměstnavatele na svačiny a obědy.
Pracovní smlouva se uzavírá na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
Informace o platových podmínkách budou projednány při osobním pohovoru.
Volné místo manažer / manažerka kvality pro lokalitu Jičín.