Zdravotní sestra - vrchní

  • Mimoň

Pracovní místo ( Zdravotní sestra - vrchní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- odbornou způsobilost k výkonu povolání v oboru všeobecná sestra podle zákona č. 96/2004 Sb. a jeho pozdějším znění
- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu
- dobré komunikační, organizační a manažerské schopnosti
- flexibilita, zodpovědnost, pečlivost, aktivita a empatie
- praxe ve vedoucí funkci výhodou, schopnost řešit krizové situace
- znalost práce na PC
- 5 let praxe v oboru, výhodou praxe na lůžkovém oddělení
- občanská a morální bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B
- výhodou je znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
Způsob podání přihlášky:
- přihláška k výběrovému řízení (jméno, bydliště, kontakt)
- strukturovaný profesní životopis, ve kterém uchazeč uvede přehled odborné praxe
- kopie dokladů o dosaženém vzdělání
- výpis z rejstříku trestů ne starším 3 měsíců
Nabízíme:
- závodní stravování, dovolená 5 týdnů, čerpání východ z FKSP (příspěvek na kulturu, penzijní připojištění, dovolenou atd.), podpora dalšího vzdělávání
Volné místo zdravotní sestra - vrchní pro lokalitu Mimoň.