Referent/ka stavebního úřadu

  • Slavkov u Brna

Pracovní místo ( Referent/ka stavebního úřadu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: předpoklady dle §4 zák. č. 312/2002 Sb, kvalifikační předpoklady dle z. č. 183/2006 Sb., stavební zákon: a) VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví, nebo c) SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, další požadavky: orientace v projektové dokumentaci, ŘP sk. B (aktivní řidič), velmi dobrá znalost práce na PC, komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, praxe v oboru výhodou, praxe ve veřejné správě a samosprávě výhodou, výhodou zkouška zvláštní odborné způsobilosti, znalost stavebního zákona a správního řádu
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, nástup dle domluvy, zajišťování výkonu státní správy na úseku stavebního řádu v přidělených obcích správního obvodu vyplývajících ze stavebního zákona, komplexní vyřizování agend stavebního úřadu podle stavebního zákona, zejména vydávání územních rozhodnutí a územních souhlasů, stavebních povolení, kolaudačních souhlasů, ohlašování staveb a prací, změny užívání staveb, odstraňování staveb, kontrolní prohlídky staveb
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle praxe, po zkušební době osobní příplatek, stravenky, 25 dnů dovolené, 3 dny indispozičního volna, průběžné vzdělávání a rozvoj, možnost benefitů (příspěvek na kulturu, sport, karta MultiSport), pružná pracovní doba
KONTAKT: Hrozková Libuše Mgr. Dis., tel.: 544 121 130, písemné přihlášky je nutné doručit do 23.8.2019 do 14 hod na podatel