Skladník

  • Turnov

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Příjem, výdej a kontrolování zboží na skladech
Vyskladňování a vychystávání zboží dle objednávek
Evidování skladového zboží
Nakládání zboží do přepravních aut
Práce s VZV a paletovým vozíkem
Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme:
Vyučení
Výhodou - osvědčení na manipulační vozíky a zkušenosti práce se čtečkou čárových kódů
Ochotu pracovat v týmu
Spolehlivého kolegu se zájmem o vykonávanou práci
Dobrý zdravotní stav – fyzická zdatnost
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
Práci v moderních prostorách
Motivující finanční ohodnocení
Zázemí české stabilní výrobní společnosti
Dotované stravování v závodní jídelně
Finanční příspěvek na volnočasové aktivity formou benefitních karet
Příspěvek na penzijní pojištění
Slevy na firemní výrobky
Dovolená 25 dní
Zajištění vzdělávacích kurzů na danou profesi
Volné místo skladník pro lokalitu Turnov.