MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

  • Liberec

Pracovní místo ( MONTÁŽNÍ DĚLNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

MONTÁŽNÍK V ČISTÝCH PROSTORECH

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-přípravu, montáž a zapojení komponentů dle aktuální výrobní dokumentace, pokynů nadřízeného a priorit montáže.
-elektronickou evidence operací, evidenci postupu montáže v průvodní dokumentaci
-průběžnou sebekontrolu a kontrolu kvality dle montážní dokumentace a dle kontrolních protokolů.
-spolupracovat při stanovení nápravného opatření v rámci reklamace, neshody.

JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-vyučen v technickém oboru - výhoda
-co má zkušenost s montáží – podmínka
-angličtina vítána
-pokud jsi pozitivní člověk, spolehlivý, zodpovědný a flexibilní (ochota jít někdy na přesčas), pak máš skoro vyhráno

CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-individuální přístup
-práci v mladém kolektivu
-dvousměnný provoz (PO – PÁ ranní/odpolední)
-atraktivní benefity (stravenky, příspěvek na dopravu, dovolená navíc, Multisport karta, Benefitka, firemní přenosné permanentky- hokej, fotbal, Iqlandia, ZOO, firemní akce, rodinné benefity, občerstvení na pracovišti)

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Liberec
DATUM NÁSTUPU: Ihned/určitě se dohodneme
Volné místo montážní dělník v čistých prostorech pro lokalitu Liberec.