Administrativní pracovník/ce - personalista/ka

  • Brno

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce - personalista/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uchazeči mohou posílat životopis na adresu personalistika@fksystem.cz
Nástup: co nejdříve
Jedná se o zkrácený úvazek v rozsahu 6 hod. denně. Postupně předpokládáme dle rozvoje firmy přechod na plný úvazek.
Firma FK system - povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav, především mořením a pasivací legovaných antikorozních ocelí. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR. Firma zaměstnává cca 50 pracovníků.
Pracovní náplň:

- Administrativní podpora při organizaci výběrových řízení, komunikace s personální agenturou
- Administrativní úkony s nástupem a výstupem nových zaměstnanců
- Komunikace s úřady OSSZ, zdravotní poj., atd.
- Zpracování pracovních smluv a ostatních dokumentů souvisejících se zaměstnanci
- Zpracování podkladů ke mzdám, koordinace s ostatními odděleními
- Komunikace se závodním lékařem, vedení pracovně - lékařských prohlídek
- Evidence veškerých školení zaměstnanců
- Výpomoc při zpracování ročního zúčtování daní za zaměstnance
- Evidence pracovních úrazů
- Archivace personálních a mzdových dokumentů
- Správa evidence docházky zaměstnanců
Pracoviště: Od října - listopadu 2019 nový areál v Řečkovicích, ul. Karásek.
Pracovní doba: 8.00 - 14:30 hod.
Požadujeme:
- Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
- Uživatelská práce na PC (WORD, EXCEL, ...), orientaci na internetu.
- Práce v programu PREMIER výhodou.
- Komunikační schopnosti, samostatné jednání.
- Základní znalost přípravy podkladů pro mzdové účetnictví výhodou.
- Řidičský průkaz sk. B výhodou.
- Čistý trestní rejstřík.
Nabízíme:
- Nástupní plat 17.000,- Kč (část