Hlavní účetní

  • Brno

Pracovní místo ( Hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nutně si předem domluvit schůzku se zaměstnavatelem telefonicky nebo e-mailem
POŽADUJEME:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
praxe na pozici účetního minimálně 3 roky - společnost
znalost podvojného účetnictví, DPH,
znalost daňové problematiky - vývoz EU/mimo EU
velmi dobrý přehled o zákonech s účetnictvím souvisejících
NABÍZÍME:
5 týdnů dovolené
prémie a odměny
věrnostní odměny, odměny za životní jubilea
příspěvky na stravování
příspěvky na životní a penzijní připojištění
Poznámka k volnému místu: (náplň práce, popis pozice).
provádění účetních operací na jednotlivých účtech podle platných předpisů a interních pravidel organizace (zpracování a účtování pokladny, účtování interních dokladů, účtování cestovních příkazů)
provádění účetních zápisů jednotlivých účetních položek
zajišťování fakturace v podniku (formální kontrola a účtování došlých faktur, generování faktur vydaných)
DPH, DPPO, daň z nemovitosti, daň silniční
shromažďování a kontrola náležitostí účetních dokladů
provádění dokladových inventur a pořizovaní inventurních soupisů
inventarizace a účtování majetku a závazků, fyzická inventura pokladny
zakládání karet drobného majetku, přesuny majetku, vyřazení (ve spolupráci s odpovědnými osobami z příslušného oddělení při všech auditech včetně interních)
zakládání dokladů, archivace
zpracování měsíční a roční účetní závěrky
spolupráce s auditory
zadávání tuzemských příkazů k úhradě do banky, stahování elektronických výpisů z banky, import bankovních příkazů k platbě
účtování dohadných položek
příprava podkladů pro auditory
Nástup po dohodě
Volné místo hlavní účetní