sociální pracovník, pracovnice

  • Podbořany

Pracovní místo ( sociální pracovník, pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Hlubany 157, Podbořany
POPIS:
Výběrové řízení na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK OBČANSKÉ PORADNY
Jde o pracovní poměr na 1,0 úvazek. Nástup SRPEN 2019
Náplň práce:
Práce s osobami nacházející se v obtížné životní situaci, především ambulantní formou, včetně vedení příslušné administrativy.
Práce obsahuje zejména poradenství, komunikaci s pracovníky OSPOD a dalšími spolupracujícími subjekty, sepisování dokumentů apod.
Požadujeme:
- VOŠ či VŠ vzdělání sociálního směru (dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách),
- znalost systému poskytování sociální péče
- znalost Standardů kvality sociálních služeb,
- vysokou motivaci a příjemné vystupování,
- uživatelskou znalost práce na PC,
- trestní bezúhonnost,
- schopnost práce v týmu a otevřené komunikace,
- ochotu učit se novým věcem a časovou flexibilitu
- vysokou osobní zodpovědnost,
- respekt k dobrovolnické práci
Nabízíme:
- dynamickou, kreativní a smysluplnou práci,
- motivovaný tým lidí,
- příležitosti k dalšímu vzdělávání a osobnostnímu růstu,
- prostor pro seberealizaci a uplatnění nových nápadů,
- zázemí v organizace s dlouholetou praxí,
Nutnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč si myslíte, že jste vhodný kandidát, zkušenosti v oboru, s cílovou skupinou apod.) nejpozději do 20.7.2019 na e-mail: info@1ceskaspolecnost.cz
Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem či telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru.
Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení v případě, že nevybere vhodného kandidáta
Volné místo s