MISTR / MISTROVÁ ÚPRAVNY VODY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MISTR / MISTROVÁ ÚPRAVNY VODY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Pracovní náplň: zodpovědnost za provoz, údržbu, revize a opravy vodohospodářských a technologických zařízení úpravny vody, zajišťování správy a údržby vodárenských objektů a vybraných rozvodných šachet, řízení agendy údržby vozového parku, zámečnických, dílenských a stavebních činností včetně objednávání materiálu, vedení pracovního kolektivu, organizace a řízení pracovních činností a postupů, kontrola a vyhodnocení plnění legislativních a vnitřních předpisů na pracovišti
-Požadavky: SŠ vzdělání technického/vodohospodářského směru, praxe v oboru podmínkou, dobrá znalost práce na PC - MS Office, výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatné myšlení, ŘP skupiny B
- Nabízíme: stabilní práce ve vodárenské společnosti v Hradci Králové, firemní benefity - stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify mobilních operátorů, pátý týden dovolené, 3 dny sick day (možnost tří dnů volna v době nemoci), práce v zaběhnutém a příjemném kolektivu, pravidelná školení zajišťující udržení si kvalifikace
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: jitka.zoubkova@khp.cz, kontaktní osoba: Mgr. Jitka Zoubková, 495 715 201
Volné místo mistr / mistrová úpravny vody pro lokalitu Hradec Králové.