Elektromechanik - pracovník výroby elektromotorů

  • Skalice nad Svitavou

Pracovní místo ( Elektromechanik - pracovník výroby elektromotorů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte šikovné ruce a práce Vám není cizí?
Jsme rodinná firma s mezinárodní působností, více než 80letou tradicí. V naší oblasti je velmi důležitá zručnost. Pokud nemáte zkušenosti a elektro vzdělání, nevadí, zaškolíme Vás.

Nyní hledáme pracovníky do naší strojírenské výroby ve 3 směnném provozu
- vkládání vinutí
- zapojování vinutí
- logistik

Co Vám můžeme nabídnout?
Zajímavou práci v oblasti elektromotorů, žádná rutina. Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu. Za dobré výsledky Vás čeká velmi dobrá odměna. Dále 5 týdnů dovolené, dobré finanční ohodnocení, vánoční a letní prémii, mimořádné odměny za nadstandardní výkon. Dále možnost zapojení se do zlepšovatelských návrhů ve společnosti s finanční odměnou. Samozřejmostí je dotované závodní stravování, příspěvky na penzijní připojištění, věrnostní odměna, kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem, odborné vzdělávání.

Chcete se dozvědět více o naší firmě a nabízených pozicích?
Hledáte nové pracovní uplatnění?
Pak nám zašlete svůj životopis a my Vás budeme kontaktovat
Volné místo elektromechanik - pracovník výroby elektromotorů pro lokalitu Skalice nad Svitavou.