skladník

  • Brno

Pracovní místo ( skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Naše společnost zabývající se velkoobchodem s hutním materiálem, výkovky, odlitky a CNC obráběním hledá nového pracovníka na pozici skladník.
Náplň práce:
- nakládka a vykládka kamionů
- příjem a výdej zboží
- kompletace zakázek
- kontrola, značení a balení zboží
- jednoduché zámečnické práce (řezání, vrtání …)
- údržba skladových prostor
Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
- řidičské oprávnění na VZV výhodou
- manuální zručnost
- spolehlivost , pečlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
- ochotu učit se novému a stále se vzdělávat
- praxe na podobné pozici výhodou
Nabízíme:
- práci v jednosměnném provozu 7-15:30 hod
- zajímavou a stabilní práci v prosperující společnosti
- příspěvek na stravování
- nástup na HPP dle dohody, možné ihned
- pracoviště Brno - Horní Heršpice
Volné místo skladník pro lokalitu Brno.