řidič/ka a obsluha speciálních vozidel

  • Louny

Pracovní místo ( řidič/ka a obsluha speciálních vozidel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: U Porcelánky 2903 Louny
Náplní práce je obsluha a řízení firemní techniky (sacího bagru, hydročističe apod.). Řízení vozidla je základní částí náplně práce, dále zaměstnanec provádí mokré nebo suché odsávání různých materiálů (kapaliny, prach, znečištěná voda aj.), kontroluje funkčnost vozidla, převáží nasávaný materiá k dalšímu zpracování nebo na skládky, manipuluje s odpadními vodami, pracuje se sacími hadicemi, organizuje práci u zákazníka a vede příslušnou evidenci.
Požadujeme dobrý zdravotní stav, odpovědný přístup k práci, schopnost spolupráce a samostatnost při řešení situací v místě zakázky. Předpokladem přijetí je zdrav. prohlídka, řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz a platné psychotesty. Výhodou je osvědčení ADR.

Stravenky, ochranné pomůcky zdarma, placené volno nad rámec dovolené v délce 5 dnů, nástupní příspěvek ve výši 12 tis. Kč.

kontakt na č. 720681640 od 6,30 do 14,30 hod, email: vajsejtl@patok.cz, osobně na uvedené adrese dle osobní domluvy
Volné místo řidič/ka a obsluha speciálních vozidel pro lokalitu Louny.