SKLADNÍK/NICE A PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ

  • Žamberk

Pracovní místo ( SKLADNÍK/NICE A PRODEJCE NÁHRADNÍCH DÍLŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Klostermanova č.p. 1258, 564 01 Žamberk
NÁSTUP DLE DOHODY
NÁPLŇ PRÁCE:
- Aktivní prodej náhradních dílů zejména zemědělské techniky
- Vedení skladu náhradních dílů (evidence, příjem, výdej)
- Plánování nákupu
- Komunikace s dodavateli a odběrateli
- Komunikace se zahraničními partnery
SMĚNNOST: běžná pracovní doba, 1 směna
PRACOVNĚPRÁVNÍ VZTAH: plný úvazek na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
HRUBÁ MĚSÍČNÍ MZDA: fixní mzda + odměny dle dosažených tržeb (předpoklad je výsledná mzda od 25000 Kč výše)
POŽADUJEME:
- SŠ vzdělání nejlépe technického nebo případně zemědělského směru
- Znalost angličtiny nebo němčiny alespoň písmem
- Organizační a obchodní schopnosti
- Technické myšlení
- Časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, profesionální vystupování
- Uživatelské ovládání PC a MS Office
- Řidičský průkaz sk. B
- Výhodou orientace v problematice zemědělství
NABÍZÍME:
- Odpovídající platové podmínky
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti