Ekonom, hlavní účetní

  • Havířov

Pracovní místo ( Ekonom, hlavní účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky:
- VŠ vzdělání - ekonomický směr výhodou,
- praxi v oboru účetnictví, trestní bezúhonnost;
- znalost - účetnictví příspěvkové organizace, daňových předpisů, zejména DPH, ZP a - školského zákona
- úvazek dle dohody

Náplň práce:
správa a tvorba rozpočtu, majetková správa, bankovní styk, účetní závěrka, smluvní vztahy, rozbory hospodaření a vyúčtování grantů, zahraniční cesťáky, statistické výkazy, finanční rozvahy, platové inventury, zajištění provozu školy, finanční vypořádání školy,…

Způsob kontaktu: žádosti a životopis zasílejte na e-mailovou adresu.
Volné místo ekonom, hlavní účetní pro lokalitu Havířov.