OPERÁTOR/KA LOGISTIKY

  • Liberec

Pracovní místo ( OPERÁTOR/KA LOGISTIKY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme česká společnost s dlouholetou tradicí, která působí jako dodavatel výlisků a svařovaných montážních celků pro automobilový průmysl. Momentálně hledáme posilu do Liberce, která bude vyřizovat reklamace na základě zaslaných podkladů. Požadujeme alespoň základní znalost programu Excel a anglický jazyk na komunikativní úrovni. Znalost programu SAP výhodou.
Pracovní poměr nabízíme na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení.
V případě zaměstnání občana jiného státu je nutné, aby uchazeč plně rozuměl a částečně mluvil česky.
Zaměstnanecké výhody: plně hrazené stravenky v hodnotě 85 Kč, odměna za docházku a spoustu dalších zaměstnaneckých benefitů.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 9.00 do 14.00 hod., případně i osobně na adrese Ampérova 495, Liberec.
Volné místo operátor/ka logistiky pro lokalitu Liberec.