JUNIOR SUPPORT TECHNICIAN

  • Liberec

Pracovní místo ( JUNIOR SUPPORT TECHNICIAN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Instalace, konfigurace a technická podpora 2Ring produktů a to jak vzdáleně, tak na místě u zákazníka
- Školení zákazníků v používání 2Ring produktů
- Testování nových verzí produktů
- Konfigurace interních systémů společnosti
- Komunikace se zákazníky v různých časových pásmech
Požadujeme:
- Plynulá znalost angličtiny slovem i písmem
- SŠ/VŠ vzdělání
- Dobrá znalost Windows prostředí
- Výhoda orientace v Unixovém a Cisco Voice prostředí
- Základní znalost SQL výhodou
- Chuť učit se novým věcem
Nabízíme:
- Samostatnou odpovědnou práci v mezinárodní společnosti s kvalitním finančním i odborným zázemím
- Možnost seberealizace
- Osobní i znalostní růst
- Vzdělávání formou školení a kurzů
- Příjemné pracovní prostředí v kreativním kolektivu
- Program zaměstnaneckých výhod
V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky
Volné místo junior support technician pro lokalitu Liberec.