Projektant -stavební technik

  • Brno

Pracovní místo ( Projektant -stavební technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem telefonicky Po-Pá 9:00 - 15:00hod. nebo e-mailem
Požadavky:
- Komunikační znalost ČJ
- Vzdělání a praxe ve stavebním oboru
Náplň práce: alespoň základní orientace v projektové dokumentaci a rozpočtech, komunikace s dotčenými orgány. Stavební technik,
Osoba pro stavebně technické průzkumy, kontrola kvality výstavby budov, kontrola vad na budovách, Odborná posouzení, diagnostika a pasportizace staveb.
Předmětem jsou veškeré stavební konstrukce objektů pozemního stavitelství, ale i menších staveb vodohospodářských a dopravních. Naše práce se uplatňuje především u změn staveb, tj. u rekonstrukcí, adaptací, nástaveb, přístaveb, půdních vestaveb a podobně, kdy při plánování stavebních úprav stávajícího objektu nejsou obvykle známy druhy a skladby konstrukcí, ani vlastnosti použitých materiálů.
Osoba pro stavebně technické průzkumy, kontrola kvality výstavby budov, kontrola vad na budovách, Odborná posouzení, diagnostika a pasportizace staveb,
Místo výkonu práce: Brno
Nabízíme: Týden dovolena navíc, příspěvek na dopravu, stravu, pojištění, firemní vozidlo, možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání, sick days.
Volné místo projektant -stavební technik pro lokalitu Brno.