Skladník

  • Bystřice

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Petrovice u Bystřice
Co bude nápní Vaší práce?
Obsluha VZV ( manipulace s granulovanou surovinou na paletách)
Systémový a fyzický příjerm a výdej pomocí skenování
Přesouvání zboží z výroby a naskladnění do lokací
Inventury

Požadujeme
Zkušenost s obsluhou velkého VZV
Chuť pracovat
Spolehlivost a bezúhonnost

Stabilní práce u mezinárodní rodinné firmy
Široká škála zaměstnaneckých benefitů - 13 plat, stravenky, příspěvek na dopravu, odměna za docházku, multisport karta, vstup do bazénu zdrama pro celou rodinu
Podpora zaměstnavatele v profesním rozvoji
Příjemné pracovní prostředí
Další zaměstnanecké výhody, příplatky a odměny.
První kontakt e-mailem.
Volné místo skladník pro lokalitu Bystřice.