Strojní zámečníci

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Strojní zámečníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ROBE lighting s. r. o.
Přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a architektonické osvětlení, hledá kandidáty na pozici:

Zámečník
(výrobní závod Valašské Meziříčí)

Náplň práce

• zámečnické operace dle technologického postupu
• vizuální kontrola vyrobených dílů
• provádění pravidelné údržby přidělených zařízení
• třísměnný provoz

Požadujeme

• ÚSV (strojní)
• dobrá znalost práce na PC
• schopnost čtení výkresů a základní orientace v technické dokumentaci
• samostatnost, učenlivost, dobrá pracovní morálka, zodpovědnost, flexibilita

Nabízíme

• mimořádné roční odměny, čtvrtletní prémie
• výkonnostní prémie
• měsíční osobní ohodnocení
• příspěvky na penzijní pojištění
• příspěvky na stravování ve firemní jídelně s vlastní kuchyní
• profesní školení a vzdělávání
• množství dalších benefitů
Volné místo strojní zámečníci pro lokalitu Valašské Meziříčí.