KONTROLOR KVALITY TLAKOVÁNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( KONTROLOR KVALITY TLAKOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-kontrola vyráběných a nakupovaných dílů dle požadavků zákazníka
-provádění zkoušek těsnosti dle požadavků zákazníka
-zpracování záznamů z kontroly, spolupráce na stanovení příčin neshod – zlepšení procesu kontroly
-zakládání dodavatelských reklamací
-dodržování, zlepšování standardů 5S/6S
KOHO HLEDÁME?
-SŠ, SOU technického směru
- Znalost technického kreslení
- aktivní znalost práce na PC - MS Office, zkušenost s IS Helios výhodou
- řidičský průkaz skup. B
- základní znalost AJ
- zodpovědnost, důslednost, analytické myšlení, časová flexibilita, práce v týmu
CO NABÍZÍME?
-individuální přístup
-12ti hodinové směny – krátký + dlouhý týden (pouze 6:00 – 18:00)
-práci v unikátním čistém prostředí
-rodinný charakter firmy se zakázkovou výrobou
-spolupráci s moderními technologiemi a odborníky ve svém oboru
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky, příspěvek na dopravu pro mimo liberecké, osobní volno navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní přenosné permanentky na volnočasové aktivity - hokej, fotbal, iQLANDII, ZOO, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rodinné benefity)
Volné místo kontrolor kvality tlakování pro lokalitu Liberec.