Administrativní pracovník/ce pro zákaznický servis

  • Cheb

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/ce pro zákaznický servis ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Průmyslový park 36/17, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h. Náplň práce: řízení zakázek (od příjmu materiálů přes interní zpracování až k expedici), úzká spolupráce se zákazníky, plnění stanovených cílů. Požadujeme: dobrá znalost práce na PC, organizační schopnosti, komunikativnost, pečlivost, dobrá znalost NJ podmínkou. Nabízíme: příjemná firemní kultura, vysoce moderní pracovní prostředí, perspektiva profesního i osobního růstu, stravenky, příspěvek pro dojíždějící zaměstnance. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat v pracovní dny 7:30-16:30 h) anebo e-mailem.
Volné místo administrativní pracovník/ce pro zákaznický servis pro lokalitu Cheb.