Pracovník/ce sociální péče - pečovatelská služba

  • Borová

Pracovní místo ( Pracovník/ce sociální péče - pečovatelská služba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: přímá péče s uživateli pečovatelské služby, činnosti v domácnosti klientů, základní činnosti dle § 40 vyhlášky 505/2006 Sb., naplňování individuálních plánů s uživatelem, nácvik jednotlivých motorických činností.
POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny B, kurz pracovníka v sociálních službách výhodou (není podmínkou)
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, kreativní kolektiv, možnost sebevzdělávání a seberealizace
KONTAKT: osobně (Eimova 294, Polička), telefonicky (po - pá 8 - 14.30h), e-mailem
Volné místo pracovník/ce sociální péče - pečovatelská služba pro lokalitu Borová.