Radiologický asistent - asistentka

  • Vrchlabí

Pracovní místo ( Radiologický asistent - asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

RADIOLOGICKÝ ASISTENT - ASISTENTKA
- práce s digitálním rentgenem, počítačovým tomografem (CT), ultrazvukem (UZ)
- spolupráce s odborníky z jiných oddělení
Co požadujeme?
- SZŠ / VOŠ / VŠ obor Radiologický asistent
- odborná a zdravotní způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., min. SŠ s maturitou
- odborná znalost právních předpisů související s radiační ochranou
- efektivní komunikace, spolehlivost, zodpovědnost
- organizační schopnosti
- loajalita vůči zaměstnavateli; zodpovědný přístup k práci
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost
- praxi v oboru VÝHODOU

Co nabízíme?
- zajímavou a zodpovědnou práci v perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení
- podporu osobního rozvoje
- zvyšování či prohlubování kvalifikace
- zajímavé finanční ohodnocení
- 5 týdnů dovolené, dotované stravování
- ubytování v areálu zdravotnického zařízení
- profesionální a přátelský kolektiv
- místo výkonu práce: Nemocnice Vrchlabí
Volné místo radiologický asistent - asistentka pro lokalitu Vrchlabí.