TECHNIK PROVOZU - SEŘIZOVAČ

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK PROVOZU - SEŘIZOVAČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- seřizování a optimalizace nastavení vstřikovacích lisů
- znalost periferií lisovny plastů
- výměna vstřikovacích nástrojů (forem)
- opravy a údržba technologií
- zodpovědnost za správnou výrobu podle technologických postupů
- kontrola kvality výrobků dle kvalitativních průvodek
- manipulace s materiálem a výrobními prostředky
- vedení personálu obsluhy lisů
- opravy a údržba technologií napříč firmou
- práce v ERP systému firmy - výrobní dávky
- práce ve dvousměnném provozu - bez víkendů
Požadujeme:
- znalost základů automatizace
- znalost procesů vstřikování plastů
- znalost vstřikovacích forem
- znalost strojního zařízení Arburg, Engel výhodou
- spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- uživatelská znalost práce s PC, technické myšlení
- praxe v oboru min. 1 rok
- jeřábnický a vazačský průkaz výhodou (nabízíme možnost si dodělat u nás)
- řidičský průkaz B
- pečlivost a dobré organizační schopnosti
- komunikativnost
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny,
další…)
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- čisté a příjemné pracovní prostředí
- 25 letou historii firmy
- školení v oboru
- možnost pracovního růstu
Mzda od 40.000,- Kč/ měsíc (dále neomezeně dle schopností a znalostí)
Volné místo technik provozu - seřizovač pro lokalitu Liberec.