TAZATEL/KA DO ODDĚLENÍ TERÉNNÍCH ZJIŠŤOVÁNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( TAZATEL/KA DO ODDĚLENÍ TERÉNNÍCH ZJIŠŤOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- koordinace zjišťování statistických údajů za stanovený soubor zpravodajských jednotek, provádění kontrol, řešení závažných i orientačních chyb,
- organizace a provádění statistických šetření u domácností (tazatelská činnost) uskutečňovaných v rámci státní statistické služby v příslušném regionu,
- zjišťování, pořizování, kontrola a opravy údajů v dotaznících statistických zjišťování u zpravodajských jednotek definovaných stanoveným výběrovým souborem,
- organizace a provádění mimořádných statistických šetření a odvětvových cenzů v příslušném regionu.
Požadujeme:
- středoškolské vzdělání s maturitou,
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič,
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel),
- výborné komunikační a organizační schopnosti,
- pečlivost a smysl pro zodpovědnost.
Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
- platové ohodnocení dle platových tabulek pro státní správu - 9. platová třída,
- pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké benefity,
- možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání.
Předpokládaný nástup: ihned
Místo pracoviště: Liberec
Písemné nabídky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte v elektronické podobě na ČSÚ, přímý kontakt: Ing. Dagmar Dvořáková, e-mail: dagmar.dvorakova@czso.cz.
Volné místo tazatel/ka do oddělení terénních zjišťování pro lokalitu Liberec.