Šéfkuchař

  • Brno

Pracovní místo ( Šéfkuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Brněnská restaurace Sunset hledá vhodného uchazeče na pozici šéfkuchař. Využíváme moderních trendů vaření, připravujeme domácí produkty, moderně upravujeme českou klasiku, využíváme lokální a světové dodavatele.

Vhodný kandidát by měl mít zkušenosti a úspěšné působení na pozici zástupce šéfkuchaře nebo šéfkuchaře. Zahraniční pracovní zkušenosti jsou výhodou.

Náplň práce:
zajištění vysoké kvality nabízených produktů/jídel a služeb,
návrhy degustačních menu, rautů, poledních menu, specialit,
garance hygienických standardů v kuchyni a dohled nad BOZP,
vedení, koordinace, motivace týmu, zajištění dobré pracovní atmosféry,
optimalizace nákladů na zakoupení a zpracování surovin,
jednání s dodavateli,
spolehlivost a zodpovědnost,

Nabízíme:
příležitost stát se součástí moderního konceptu
školení a pracovní růst, kuchařské stáže
získat dobré jméno
zajímavé finanční ohodnocení
atraktivní odměny

Vážní zájemci zašlete Váš strukturovaný životopis na barmanager@sunset-restaurant.cz, dotazy volejte na tel. 702 019 688, Hnila Vojtěch, provozní restaurace.
Volné místo šéfkuchař pro lokalitu Brno.