TRAKTORISTA - ÚDRŽBÁŘ OBCE

  • Srní

Pracovní místo ( TRAKTORISTA - ÚDRŽBÁŘ OBCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: ŘP sk. B, T, spolehlivost, samostatnost
Náplň práce: práce s traktorem (zimní údržba obce, vývoz jímek), letní údržba obce Srní a kempu Antýgl (sekání trávy), další údržbářské práce spojené s provozem obce (drobné opravy, úklid obce, vývoz košů, drobné instalatérské a zámečnické práce apod.), přeprava osob
Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu
První kontakt: telefonicky nebo emailem, PO - PÁ 8-15 h, Věra Kalousová, tel. 778 074 143, 721 747 634, ousrni@tiscali.cz
Volné místo traktorista - údržbář obce pro lokalitu Srní.