Mzdoví účetní

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Mzdoví účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MZDOVÍ ÚČETNÍ
POŽADUJEME: praxi v oboru, znalost mzdového účetnictví, příslušné legislativy a daňové problematiky, orientace v zákoníku práce, aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů, pečlivost, zodpovědnost a důvěryhodnost.
NÁPLŇ PRÁCE: vedení mzdové agendy, měsíční zpracování a výpočet mezd a náhrady za DPN, vypracování podkladů pro platby zaměstnancům, zpracování pravidelných měsíčních přehledů o vyměřovacích základech, potvrzování příjmů, zpracování evidenčních listů důchodového pojištění, zpracování a správa exekucí a insolvencí, výpočet srážek, zpracování daňových prohlášení a ročního zúčtování daně, komunikace se zaměstnanci a externími subjekty ( okresní správa, zdravotní pojišťovny, ÚP, exekutoři, atd.), vytváření pracovních smluv, dodatků , dohod a vyřizování dotací ve spolupráci s další kolegyní, další činnosti spojené s pozicí dle instrukcí svých nadřízených.
NABÍZÍME: stabilní práci ve firmě s dlouholetou tradicí na plný úvazek, stravenky Benefitka, příspěvky na volnočasové aktivity, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracované roky ve firmě, další firemní zaměstnanecké výhody.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 778 060 018 nebo e-mailem na personalni@blankyt.cz
Volné místo mzdoví účetní pro lokalitu Valašské Meziříčí.