Informatik/informatička

  • Chrudim

Pracovní místo ( Informatik/informatička ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim - Všehrdovo náměstí 45, Rybičkova ulice 7
Vhodné i pro OZZ.
Pracovní poměr možno prodloužit, v případě vynikajících schopností bude pracovní poměr změněn na dobu neurčitou.
POŽADAVKY: SŠ/VŠ vzdělání technického směru, zaměření na informační technologie výhodou; všeobecnou softwarovou a hardwarovou orientaci v oblasti informačních technologií; znalost správy adresářových služeb (MS Active Directory); znalosti operačních systémů Windows Server 8,16, Windows 7 a Windows 10; znalost MS Office (Word, Excel); základní znalost práce s dokumenty ve formátu PDF; základní znalost serverové virtualizace na platformě VMware; základní orientaci v problematice lokálních počítačových sítí; základní znalosti problematiky elektronických podpisů a pečetění dokumentů; analytické a systémové myšlení, trestní bezúhonnost; schopnost a ochotu se vzdělávat; psychickou odolnost; vysoké pracovní nasazení; kreativní schopnosti, komunikační dovednosti, flexibilitu, znalost anglického jazyka; praxe na obdobném místě výhodou; znění inzerátu a požadované dokumenty naleznete na www.justice.cz/soudy/Chrudim/aktuality
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: pružná pracovní doba, 5 dny zdravotního volna ročně, 5 týdnů dovolené, stravenky
Požadavky pro účast ve výběrovém řízení najdete na ww.justice.cz/soudy/chrudim/aktuality. K přihlášce připojte motivační dopis, strukturovaný životopis, neověřenou fotokopii nejvyššího dosaženého vzdělání a souhlas se zpracováním osobních údajů.
První kontakt učiňte prosím na obě emailové adresy: rhorackova@osoud.chr.justice.cz; ssoukupova@osoud.chr.justice.cz
Vol