Sociální pracovník - pracovnice

  • Trutnov

Pracovní místo ( Sociální pracovník - pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - PRACOVNICE ( popř. Sociální pedagog/Speciální pedagog )
Úvazek 0,9
Charakter vykonávané činnosti:
poskytování sociálně rehabilitačních služeb dospělým lidem s duševním onemocněním ambulantní a především terénní formou
úzká návaznost zdravotních a sociálních služeb
zpracovávání administrativy služby, spolupráce na tvorbě a aktualizaci metodických postupů v souladu se standardy kvality
aktivní spolupráce s návaznou sociální sítí, spolupráce s rodinnými příslušníky, s komunitou
Požadavky:
VŠ/VOŠ vzdělání a odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (§ 110)
orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
schopnost pracovat v týmu i samostatně
komunikační dovednosti, spolehlivost
osobnostní vyzrálost, absence problémů s návykovými látkami včetně tabáku (bezpodmínečně nekuřácké prostředí)
zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost
znalost práce na PC (Word, Excel, Internet) - uživatelská úroveň
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Výhodou:
kurz krizové intervence, případně další odborné kurzy, výcviky
praxe v práci s lidmi s duševním onemocněním
teoretická a praktická znalost Standardů kvality sociálních služeb
znalost tvůrčích technik (např. pletení košíků, ruční práce, práce s keramikou a další)
Místo výkonu práce: Trutnov a Dvůr Králové nad Labem
Nástup možný od 1. 8. 2019 (nebo dle dohody)
Nabízíme:
platové ohodnocení 21.040 Kč - 40.350 Kč v závislosti na stupni dosaženého vzdělání a na délce praxe
možnost účasti na pilotním projektu CDZ
zajímavou a kreativní práci
prostor pro seberealizaci
odpovída