TECHNIK/TECHNIČKA

  • Nová Paka

Pracovní místo ( TECHNIK/TECHNIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Koho hledáme?
• spolehlivého kolegu do 1směnného provozu, který disponuje manuálními dovednostmi, zručností a technickým myšlením
• kolegu, který má chuť podílet se na specializované technologii napařování tenkých vrstev (vše naučíme, zaškolíme, není třeba odborných znalostí – vhodné i pro absolventy SOU)
Co bude dále náplní práce?
• obsluha měřících, kontrolních a výrobních zařízení jako je průmyslový rentgen, řezací automat, elektronový mikroskop a další – opět vše naučíme a zaškolíme, není se čeho obávat
Co nabízíme?
• nástupní smluvní mzdu od 23000 Kč měsíčně, po zaškolení navýšení dle schopností
• práci v 1směnném provozu v malém kolektivu s dobrými mezilidskými vztahy
• po zaškolení nadstandardní ohodnocení práce přesčas (až 300Kč/hod.)
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody
• pomoc s ubytováním, čisté pracovní prostředí, kompletní zaškolení, trvalou podporu a pomoc při řešení úkolů
• špičkové technické vybavení, různorodou pracovní náplň v rámci interních procesů
• širokou škálu dalších benefitů a odměn

Co požadujeme?
• manuálně motorickou zručnost a spolehlivost
• technické myšlení, zájem o techniku a orientaci v technické dokumentaci (oceníme vzdělání technického směru)
• aktivní přístup
• svědomitost a pečlivost
Volné místo technik/technička pro lokalitu Nová Paka.