SKLADOVÝ OPERÁTOR

  • Mikulov

Pracovní náplň

4.7.2019 - KONTAKT: Jana Polláková, tel.: 519 406 385 nebo 519 406 111, v době 7-15 hodin, e-mail: J.Pollakova@griller.at. Jedná se o nakládku a vykládku materiálu, naskladňování a vyskladňování zboží, práce se scannerem a v programu SAP. I ZŠ, i bez praxe, ŘP sk. B, zkušenosti s prací s VZV a se scannerem výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, zodpovědnost, komunikativnost, spolehlivost, dobré organizační schopnosti. Třísměnný provoz.
Místo výkonu práce: Mikulov (REŽIM UKRAJINA)
Volné místo skladový operátor pro lokalitu Mikulov.

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme

Nástup možný od: 04. 07. 2019
Směnovost: Třísměnný provoz