RECEPČNÍ

  • Opava

Pracovní místo ( RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Skolková Michaela, životopis na e-mail: skolkova@pouba.cz
Hledáme usměvavou, komunikativní, spolehlivou a samostatnou kolegyni nebo kolegu na hotelovou recepci, především na odpolední směny, tj. od 14:30 do 23:00 hod.
Požadujeme příjemné a vstřícné jednání s hosty v českém a anglickém jazyce, osobně i telefonicky. Věk min 18 let.
Nabízíme příjemné a přátelské prostředí. Možnost procvičit si své jazykové znalosti v praxi v jednoduchých každodenních situacích. Ideální příležitost pro ty, kteří jsou empatičtí, těší je komunikace s lidmi, jsou časově flexibilní a pracují rádi.
Hlavní náplní je přijímání rezervací, ubytování hostů, vystavování účtů, zápisy do databáze, poskytování veškerých informací hostům.
Volné místo recepční pro lokalitu Opava.