MANAŽER/KA PROVOZU PRÁDELNY

  • Liberec

Pracovní místo ( MANAŽER/KA PROVOZU PRÁDELNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Komplexní řízení výrobního provozu
- Vedení týmu lidí v provozu
- Organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
- Odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu provozu
- Plánování strojních a personálních kapacit
- Optimalizace provozních procesů
- Tvorba a plnění KPI cílů
- Monitoring a řízení výrobních nákladů
- Instalace nových technologií
- Reporting vedení společnosti
Znalosti na úrovni vysoké školy - ekonomického, technického zaměření apod.
Podmínky:
- Ideálně hledáme kolegu, který má zkušenost s vedením, zaškolováním a motivací týmu lidí
- Velmi dobré technické, analytické a komunikační dovednosti a orientaci na výsledek
- Organizační a manažerské předpoklady
- Praxi na manažerské pozici ve výrobě nebo provozu min. 3 roky
- Nadstandardní uživatelská práce na PC (MS Office)
- Ekonomické znalosti
- Praktický, pečlivý, důsledný, schopný vést podřízené
- Analytické a logické myšlení
- Výhoda OZP 1.-3. stupně. Není podmínkou
Nabízíme:
- Práci ve stabilní a rozvíjející se firmě
- Možnost realizovat vlastní nápady
- Finanční ohodnocení dle Vašich schopností a pracovních výsledků
- Příjemné pracovní prostředí, možnost zaměstnanecké stravy, sídlo v blízkosti centra Liberce
- Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti
- Perspektivu dlouhodobé spolupráce
- Zaměstnanecké benefity
Zaujali jsme Vás? Zašlete nám strukturovaný životopis s fotografií včetně motivačního dopisu a my Vás budeme obratem kontaktovat
Volné místo manažer/ka provozu prádelny pro lokalitu Liberec.