Asistentka vedení společnosti

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( Asistentka vedení společnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Prvotní kontakt e-mail :prace@holoubek.cz

Upřesňující informace) :

HOLOUBEK KONCERN přijme asistentku vedení společnosti do své provozovny v Karlových Varech.
Nabízíme
- zajímavou a různorodou práci
- zaměstnanecké výhody (stravenky)
- příjemném prostředí a kolektiv
- možnost nástupu ihned
- možnost flexibilní pracovní doby

Požadujeme
- SŠ s maturitou, příp. VŠ
- praxe na obdobné pozici výhodou
- výborná znalost AJ (znalost dalšího cizího jazyka výhodou)
- uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
- řidičský průkaz sk. B

Očekáváme
- energickou osobnost s pozitivním naladěním
- velmi dobré administrativní schopnosti
- aktivní přístup k řešení problémů a ochota pomoct
- spolehlivost, diskrétnost, pečlivost a samostatnost

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný profesní životopis v českém jazyce na email: prace@holoubek.cz

Benefity : stravenky
Volné místo asistentka vedení společnosti pro lokalitu Karlovy Vary.