SAMOSTATNÝ/-Á LABORANT/-KA

  • Most

Pracovní místo ( SAMOSTATNÝ/-Á LABORANT/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádění odborných analýz vzorků vod a vedení dokumentace v akreditované laboratoři
NABÍZÍME:
- Jistotu a stabilitu silné společnosti
- Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
- Možnost dalšího profesního vzdělávání
- Dovolená nad rámec zákoníku práce
POŽADUJEME:
- ÚS/USO chemického směru s maturitou (vhodné pro absolventa bez praxe)
- Práce s PC (Word, Excel, Labsys)
- Přesnost, pečlivost
- Zodpovědnost, flexibilita
Po uplynutí doby určité, doba neurčitá.
Zaměstnanecké výhody: 13. a 14. plat, stravenky, benefity, dovolená navíc, vzdělávací kurzy, příspěvek na životní a penzijní připojištění, zdravotní volno, preventivní lékařská péče
HLÁSIT SE: Trojáčková Kateřina Bc., tel.: 417 808 142, e-mail: severoceskaserv@teamio.eu - zasílat životopis , (k projednání doporučenky lze osobní schůzka sjednat emailem nebo telefonicky)
Volné místo samostatný/-á laborant/-ka pro lokalitu Most.