Referent oddělení nákupu a analýz

  • Tábor

Pracovní místo ( Referent oddělení nákupu a analýz ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis práce - zajištění plynulého a optimalizovaného zásobování v rámci svěřených projektů, kalkulace a realizace objednávek náhradních dílů, včetně zajištění dopravy, komunikace s převážně zahraničními dodavateli, příprava pravidelných reportů, statistik a ad hoc analýz, úzká spolupráce s ostatními úseky a odděleními společnosti.
Pracovní doba od 7:00 do 15:30.
Požadavky - SŠ nebo VŠ vzdělání (pozice je vhodná i pro absoloventy), anglický jazyk (minimálně úroveň B2), velmi dobrá znalost MS Excell, analytické myšlení.
Nabízíme - adekvátní platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, mimořádné prémie, příspěvek k penzijnímu připojištění, přátelský mladý kolektiv, zázemí stabilní společnosti, jazykový kurz v rámci pracovní doby.
Kontakt telefonicky, e-mailem.
Volné místo referent oddělení nákupu a analýz pro lokalitu Tábor.