DATOVÝ A FINANČNÍ ANALYTIK

  • Liberec

Pracovní místo ( DATOVÝ A FINANČNÍ ANALYTIK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Analýza a zpracování dat, ekonomické analýzy, tvorba finančních plánů a reportů
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání v oboru matematiky/informatiky/informačního managementu příp. ekonomiky
- zkušenosti v oblasti statistiky a analytiky
- v případě VŠ vzdělání, možnost i pro absolventa
- základní znalost SQL a principů relačních databází
- znalost účetních předpisů
- samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, ochotu dále se učit a přinášet nové myšlenky
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- širokou škálu benefitů (25 dní dovolené, stravenky, příspěvky na penzijní připojištění, zvýhodněné zaměstnanecké jízdné, flexibilní pracovní doba)
Pracoviště:
Liberec
Nástup:
Ihned nebo dohodou
Přihlášku do výběrového řízení doplněnou strukturovaným profesním životopisem zasílejte do 31. 7. 2019 na emailovou adresu: kariera@dpmlj.cz
Volné místo datový a finanční analytik pro lokalitu Liberec.