ASISTENT / ASISTENTKA ŘEDITELE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT / ASISTENTKA ŘEDITELE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou), nástup možný od 1. 9. 2019
- Náplň práce: administrativní a organizační podpora ředitele, koordinace a organizace pracovních porad a setkání, zajištění a organizace porad vedení muzea, administrativní a technické zajištění veřejných konferencí, seminářů, školení, přednášek a dalších akcí muzea, zajištění administrativní agendy (korespondence, smlouvy, zápisy z porad, spisová služba atp.), zajištění chodu kanceláře
- Požadujeme: VŠ vzdělání alespoň bakalářského stupně, aktivní znalost angličtiny i písmem výhodou, praxe na obdobné pozici min. 1 rok výhodou
- Nabízíme: přátelské pracovní prostředí, služební mobilní telefon, jazykové vzdělávání, stravenky, 25 dní dovolené + 3 dny indispozičního volna, nástup nejdříve od 1. 9. 2019
- Uchazeči/Uchazečky se mohou hlásit na adrese muzeum@muzeumhk.cz do 24. července 2019 do 12:00 hod.
- Uchazeči/Uchazečky na uvedenou adresu zašlou: přihlášku s motivačním dopisem, strukturovaný životopis, výpis z rejstříku trestů, ověřenou kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
- V návaznosti na počet zájemců se může konat vícekolové výběrové řízení, které proběhne v časovém úseku 29. 7. - 2. 8. 2019
Volné místo asistent / asistentka ředitele pro lokalitu Hradec Králové.